تماس با ما

تلفن: + 86-576-86089873
فکس: + 86-576-85062320
پست الکترونیکی:sales@zjaike.com
Hangzhou کارخانه: تهران-خيابان NO.7,22nd-Xiasha، Hangzhou، ژجیانگ
Taizhou کارخانه: شهرک Yong'an صنعت تایژو ژجیانگ
 

صفحه اصلی > موارد

موارد

تولید کننده حرفه ای با تجربه غنی برای بیش از 24 سال، AIKE طیف وسیعی از محصولات شامل جت دست خشک کن هوا دست خشک کن استیل دست خشک کن و کوچک دست خشک کن و انواع دست خشک کن قطعات. تیم توسعه AIKE متعهد به یکپارچه سازی آخرین فن آوری و نوآوری با استفاده از مواد با کیفیت بالا تنها برای اطمینان از رضایت مشتری در کل طراحی. موارد کاربرد عبارتند از:


پروژه همکاری بین المللی عمده: 2012 بازی های المپیک لندن


بازی های المپیک با نفوذ ترین رویداد ورزشی در جهان و نیز یکی از مهم ترین فعالیت های در جهان است. بازی های المپیک 2012 لندن تهیه از دست خشک کن---دست AIKE (AK2006H) با نام تجاری تعیین شده.


2012 London Olympic Games.jpg


ایستگاه فرودگاه ها و دیگر اماکن عمومی: فرودگاه نینگبو


Ningbo فرودگاه با توجه به اولویت امنیت خدمات برتری اصول توسعه برای مسافران محموله صاحبان خطوط هوایی، حضور واحد برتر محافظت کند. بهداشت و محیط زیست بسیار مهم است در فرودگاه. به عنوان فن آوری بالا، مدافع با کیفیت بالا با نام تجاری AIKE دست خشک کن است فرکانس بسیار بالا از در فرودگاه های بزرگ در چین استفاده می شود.


Ningbo Airport.jpg


بیمارستان


با توجه به بیمارستان هستند محل که در آن مسائل طهارت، اتوماتیک دست خشک کن نیز با بسیاری از مدل های از جمله فن آوری برای رشد باکتری ها و قالب بسیار بهداشتی هستند. AK2030 به کمک به بیمارستان سهولت خود در محیط زیست بیش از 20 سال است! ما می دانیم که هر سرویس بهداشتی بیمارستان مختلف طراحی و نرم افزار مورد نیاز است، بنابراین طیف وسیعی از صرفه جویی در انرژی بهداشتی دست خشک کن را انتخاب کنید از، مانند AK2006H، AK2070، اجازه می دهد امکانات خود را به دست خشک کن با حق انتخاب وجود دارد جریان هوا، صدا و سطوح انرژی در تاسیسات خود را.


Hospital.jpg


مدرسه


AK2900 بزرگ برای مدارس مناسب است زیرا صدا و هوا جریان ویژگی های قابل تنظیم تا حجم آن را به حداقل نگه داشتن آن را مزاحم نمی عملکرد کلاس درس را ارائه می دهد. علاوه بر این، با توجه به آن تحقق صرفه جویی اقتصادی و زیست محیطی، بنابراین مدارس نیز از AIKE دست خشک کن بهره مند شوند. تعویض از حوله کاغذی به صرفه جویی در انرژی دست خشک کن اجازه می دهد تا مدارس به صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش در ضایعات و نجات درختان در حالی که همچنین دانش آموزان ارزش ماموریت توسعه پایدار آموزش است.


School.jpg


سالن بزرگ نمایشگاه: سالن نمایشگاه نمایشگاه کانتون


کانتون عادلانه (چین واردات و صادرات کالا های منصفانه) انتظار با موفقیت برای بیش از 60 سال است که رویداد جامع تجارت بین المللی را با تاریخ طولانی ترین مقیاس بزرگترین بزرگترین تنوع کالا و بهترین معامله شده است نتایج در چین. همکاری بین AIKE دست خشک کن و نمایشگاه کانتون برای سالهای زیادی بود تعیین تامین کنندگان نمایشگاه کانتون در سال 2015 تا 2017 به 370 دست خشک کن برای توالت سالن (سالن نمایشگاه Pazhou) نمایشگاه کانتون عادلانه. را سالم و راحت دست خشک به صدها میلیون نفر هر سال تجربه.


Canton Fair.jpg


رستوران های زنجیره ای: KFC


KFC وارد بازار چین بیش از چند دهه در چنین شدت رقابتی صنعت فست فود سرویس، قادر به حفظ حرکت قوی از توسعه است. سرویس دقیق است دلیل مهم است که KFC شکست ناپذیر است. هر زمان که بزرگسالان یا کودکانی، همه باید احساس خانه. به منظور افزایش آسایش مشتری AIKE دست خشک کن (AK2630T) در سرویس های بهداشتی ارائه شده اند.


KFC.jpg


ستاره هتل ها: هتل هیلتون شانگهای


هیلتون, جهان پیشرو هتل زنجیره ای، به ایجاد تجربه راحتی لوکس "خانه" را به عنوان هدف. هتل هیلتون شانگهای الزامات سخت جزئیات در همه جا، با مدرن ترین مبلمان و آشپزخانه کاملا کاربردی و وسایل مدرن و AIKE نام تجاری محصولات: AK2030.


Hilton Hotel.jpg


عمده پروژه همکاری: 2022 ورزشگاه بازی های آسیایی


بازی های آسیایی است بزرگترین بازی های جامع در آسیا، در روند تقاضا برای بازی های آسیایی، Hangzhou مفهوم "سبز، هوشمند، Thrifty و Civilized" مطرح و چه ما این است که AIKE دست خشک کن پایبند به. به عنوان یک شرکت اختصاص داده شده به توسعه پر سرعت دست خشک کن خشک کن اتوماتیک برقی دست AIKE به طور کامل تجسم ویژگی های "حفاظت از محیط زیست" و "هوش". پس از رقابت شدید AIKE دست خشک کن به عنوان ماشین آلات خشک کردن دست رسمی برای بازی های آسیایی 2022 در Hangzhou مرکز ورزشی المپیک بازی های آسیایی ورزشگاه اصلی انتخاب گردد.


2022 Asian Games Stadium.jpg


رستوران


تحول که در بسیاری از رستوران های مدرن در داخل طراحی دهه اخير رخ داده است، توالت تبدیل شده اند که همچنان به طور فزاینده گارنر توجه و محیط و سبک رستوران توالت اغلب مربوط به مشتری تجربه ناهار خوری. دقت طراحی washrooms تاثیر مثبت در رستوران کسب و کار داشته و دست خشک کن راه ساده و ارزان برای به روز رسانی ظاهر حمام است. علاوه بر این، قوطی مانند AK2800 زیرا آنها باعث گرفتگی از زباله استیل دست خشک کن می تواند محیط حمام را بهبود و کمک به حل مشکلات است که شستشو حل می تواند.


Restaurant.jpg