تماس با ما

TEL: + 86-576-86089873
فکس: + 86-576-85062320
پست الکترونیکی: sales@zjaike.com
کارخانه Hangzhou: خیابان NO.7،22nd، Xiasha، Hangzhou، ژجیانگ
کارخانه Taizhou: منطقه صنعتی Yong'an، Taizhou، ژجیانگ

صفحه اصلی > موارد

موارد

به عنوان یک تولید کننده حرفه ای با تجربه غنی برای بیش از 24 سال، AIKE طیف گسترده ای از محصولات شامل جت دست خشک کن، خشک کن دست، فولاد ضد زنگ خشک کن دست و کوچک دست خشک کن و انواع مختلف اجزای الکترونیکی خشک کن دست. تیم توسعه AIKE متعهد به ادغام آخرین نوآوری های فن آوری و طراحی با استفاده از مواد با کیفیت بالا برای اطمینان از رضایت کامل مشتری است. موارد کاربرد عبارتند از:


پروژه همکاری بین المللی بین المللی: 2012 بازی های المپیک لندن


بازی های المپیک مهمترین رویداد ورزشی در جهان و همچنین یکی از مهم ترین فعالیت های جهان است. 2012 لندن بازی های المپیک نام تجاری نام تجاری تهیه دست خشک کن --- AIKE دست خشک کن (AK2006H).


2012 London Olympic Games.jpg


ایستگاه ها، فرودگاه ها و دیگر اماکن عمومی: فرودگاه نینگبو


فرودگاه نینگبو با توجه به اولویت ایمنی، اصول توسعه خدمات برتر برای مسافران، صاحبان محموله ها، خطوط هوایی، حضور واحد ها برای ارائه حفاظت عالی. بهداشت و محیط زیست در فرودگاه بسیار مهم است. به عنوان یک فن آوری بالا، مدافع با کیفیت بالا، نام تجاری خشک کن دست AIKE دارای فرکانس بسیار بالا است که در فرودگاه اصلی چین استفاده می شود.


Ningbo Airport.jpg


بیمارستان


با توجه به بیمارستان ها جایی است که در مورد تمیز بودن، دست خشک کن اتوماتیک نیز با بسیاری از مدل ها از جمله تکنولوژی برای مهار رشد باکتری ها و قالب ها بسیار بهداشتی است. AK2030 به بیمارستان ها کمک کرده است تا بار بیش از 20 سال خود را برای محیط زیست تسکین دهند! ما می دانیم که هر یک از سرویس های بهداشتی بیمارستان دارای الزامات طراحی و کاربردی است، بنابراین انواع مختلفی از خشک کننده های دستی بهداشتی بهداشتی برای انتخاب وجود دارد، مانند AK2006H، AK2070، اجازه می دهد که امکانات خود را برای انتخاب خشک کن دست با جریان هوا، صدا و انرژی سطح برای امکانات شما.


Hospital.jpg


مدرسه


AK2900 برای مدارس بسیار مناسب است زیرا ویژگی های جریان صدا و تنظیم قابل تنظیم برای حفظ حجم آن را به حداقل می رساند، بنابراین عملکرد کلاس درس مزاحم نخواهد بود. علاوه بر این، به علت آن صرفه جویی اقتصادی و محیط زیست را متوجه خواهد شد، بنابراین مدارس نیز از خشک کن دست AIKE بهره مند خواهند شد. سوئیچینگ از حوله های کاغذی به خشک کن های دستی با انرژی کارآمد اجازه می دهد تا مدارس برای صرفه جویی در مصرف انرژی، کاهش ضایعات و صرفه جویی در درختان و در عین حال آموزش ارزش های ماموریت پایداری شما دانش آموزان باشد.


School.jpg


سالن نمایشگاه بزرگ: سالن نمایشگاه نمایشگاه کانتون


نمایشگاه کانتون (نمایشگاه کالاهای واردات و صادرات چین) بیش از 60 سال است که به طور موفقیت آمیزی برگزار شده است که یک رویداد جامع بین المللی تجاری با طولانی ترین تاریخ، بزرگترین مقیاس، بزرگترین انواع کالاها و بهترین نتیجه معاملات در چین است. همکاری بین AIKE hand dryer و Canton Fair برای سال های بسیاری، تامین کنندگان نمایشگاه کانتون در سال های 2015 تا 2017 به منظور تهیه 370 دست خشک کن برای نمایشگاه سالن نمایشگاه Canton Fair (سالن نمایشگاه Pazhou) توالت قرار گرفت. تجربه سالم و راحت دست ها را به صدها میلیون نفر در هر سال تجربه کنید.


Canton Fair.jpg


زنجیره رستوران: KFC


KFC بیش از دهه در بازار چین وارد شده است، در چنین رقابتی با سرعت بالا در صنعت خدمات فست فود، رشد قوی خود را حفظ کرده است. خدمات دقیق دلیل مهمی است که KFC غیر قابل شکست است. هر وقت بزرگسالان و کودکان، همه احساسات خانگی دارند. برای افزایش راحتی مشتری، AIKE خشک کن دست (AK2630T) در توالت ارائه شده است.


KFC.jpg


ستاره هتل ها: هتل شانگهای هیلتون


هیلتون، زنجیره هتل پیشرو در جهان، برای ایجاد یک تجربه راحتی در منزل به عنوان هدف. شانگهای هیلتون هتل مورد نیاز سختی از جزئیات در همه جا، با مبلمان معاصر ترین، آشپزخانه کاملا کاربردی، لوازم خانگی مدرن، و محصولات مارک AIKE: AK2030.


Hilton Hotel.jpg


پروژه همکاری اصلی: ورزشگاه 2022 آسیا


بازی های آسیایی بزرگترین بازی های جامع در آسیا هستند. در روند درخواست بازی های آسیا، هانگزو مفهوم "سبز، هوشمند، باهوش و متمدن" را مطرح کرد و این همان چیزی است که ما AIKE دست خشک کن را دنبال می کنیم. به عنوان یک شرکت که به توسعه خشک کن دست با سرعت دست، AIKE خودکار خشک کن دست برقی به طور کامل شامل ویژگی های "حفاظت از محیط زیست" و "هوش" است. پس از رقابت شدید، خشک کن دست AIKE به عنوان ماشین آلات خشک کن دستی برای بازی های آسیایی 2022 در مرکز ورزشی المپیک Hangzhou، ورزشگاه اصلی بازی های آسیایی انتخاب شده است.


2022 Asian Games Stadium.jpg


رستوران


تحولاتی که در بسیاری از رستورانهای مدرن در طول دهه گذشته اتفاق افتاده است، توالت تبدیل به یک منطقه شده است که به طور فزاینده توجه بیشتری را به خود جلب می کند و محیط و سبک توالت های رستوران نیز اغلب با تجربه ناهار خوری مشتری مرتبط است. سالنهای طراحی شده با دقت تاثیر مثبتی بر فعالیت رستوران دارند و خشک کن دست یک راه ساده و ارزان برای به روز رسانی ظاهر حمام است. علاوه بر این، مانند خشک کن های دست ساز فولاد ضد زنگ AK2800 می تواند محیط زباله را بهبود بخشد، زیرا باعث ایجاد مسدود کردن سطل های زباله نمی شود و به حل مشکلات که حوله های کاغذی نمی تواند برسد.


Restaurant.jpg